• NOVÝ PŘÍSTROJ LPG Cellu M6 Integral!

  10. Čvn 2018

  Vyzkoušejte nový přístroj LPG Cellu M6 Integral! Tento profesionální přístroj nabízí řešení pro zeštíhlení a omlazení, která jsou 100% přírodní a zároveň funkční!

 • 2.NAROZENINY WELLNESS ATRIUM

  10. Dub 2018

  V dubnu jsme oslavili již 2.narozeniny našeho salonu. Moc děkujeme všem klientkám a klientům za přízeň a těšíme se na vás i v dalších letech :) Děkujeme také České Miss 2014 Gabriele Frankové, která s námi naše narozeniny oslavila.

 • TRVALÁ EPILACE - NEJNIŽŠÍ CENY V BRNĚ!

  22. Úno 2018

  Využijte mrazivé počasí a přijďte se k nám připravit na léto☀️! Krásně hebkou pokožku bez chloupků vám zajistí metoda trvalé epilace pomocí intenzivního pulzního světla. Využijte naše nejnižší ceny v celém Brně!!

 • BALÍČKY NA FORMOVÁNÍ POSTAVY !

  29. Led 2018

  Leden se chýlí ke konci a už jen pár měsíců nás dělí od léta a prosluněných pláží! Využijte skvělé nabídky na balíčky procedur a začněte s námi již nyní formovat postavičku do plavek!

 • MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE!!

  1. Lis 2017

  Máme pro vás absolutní novinku v oblasti prevence a redukce vrásek! Jemná masáž obličeje, díky které bude vaše pleť zase zářit a bude krásně vyplá. Neváhejte a vyzkoušejte ošetření ještě během listopadu za speciální cenu!

Předchozí 1 2 3 Následující