• TRVALÁ EPILACE - NEJNIŽŠÍ CENY V BRNĚ!

  22. Úno 2018

  Využijte mrazivé počasí a přijďte se k nám připravit na léto☀️! Krásně hebkou pokožku bez chloupků vám zajistí metoda trvalé epilace pomocí intenzivního pulzního světla. Využijte naše nejnižší ceny v celém Brně!!

 • BALÍČKY NA FORMOVÁNÍ POSTAVY !

  29. Led 2018

  Leden se chýlí ke konci a už jen pár měsíců nás dělí od léta a prosluněných pláží! Využijte skvělé nabídky na balíčky procedur a začněte s námi již nyní formovat postavičku do plavek!

 • MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE!!

  1. Lis 2017

  Máme pro vás absolutní novinku v oblasti prevence a redukce vrásek! Jemná masáž obličeje, díky které bude vaše pleť zase zářit a bude krásně vyplá. Neváhejte a vyzkoušejte ošetření ještě během listopadu za speciální cenu!

 • PODZIMNÍ AKCE

  23. Zář 2017

  Zakoupili jste si během léta a užívali si našich skvělých procedur? Zjistili jste, jak jsou úžasné a chcete v nich pokračovat? Nebo jste akce bohužel nestihli? Nevadí, nyní máte možnost!

 • RADIOFREKVENČNÍ OŠETŘENÍ V SRPNOVÉ AKCI.

  28. Čvc 2017

  Na co je Radiofrekvence vhodná? redukce celulitidy tvarování postavy, redukce tuku v problematických partiích - vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, podbradek, oblast obličeje, horní končetiny, oblast kotníků a jiné vypnutí pleti.

Předchozí 1 2 3 4 Následující