• MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE!!

  1. Lis 2017

  Máme pro vás absolutní novinku v oblasti prevence a redukce vrásek! Jemná masáž obličeje, díky které bude vaše pleť zase zářit a bude krásně vyplá. Neváhejte a vyzkoušejte ošetření ještě během listopadu za speciální cenu!

 • PODZIMNÍ AKCE

  23. Zář 2017

  Zakoupili jste si během léta a užívali si našich skvělých procedur? Zjistili jste, jak jsou úžasné a chcete v nich pokračovat? Nebo jste akce bohužel nestihli? Nevadí, nyní máte možnost!

 • RADIOFREKVENČNÍ OŠETŘENÍ V SRPNOVÉ AKCI.

  28. Čvc 2017

  Na co je Radiofrekvence vhodná? redukce celulitidy tvarování postavy, redukce tuku v problematických partiích - vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, podbradek, oblast obličeje, horní končetiny, oblast kotníků a jiné vypnutí pleti.

 • KAVITACE - ODBOURÁVÁNÍ TUKŮ

  26. Čvc 2017

  Náš přístroj VACaVITE™ Prestige používá spojení vakua a nízkofrekvenčního ultrazvuku. Ultrazvukové vlny odbourávají přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Odbouraný tuk je pak přirozeně odveden lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Efekt je tak trvalý a tuk se již zpátky do tkáně nevrací. Vakuum navíc pomáhá odvodu tuků z těla a působí na lepší vzhled pokožky.

 • BALÍČKY NA FORMOVÁNÍ POSTAVY

  16. Čvc 2017

  Pro velký zájem balíčky pokračují. BALÍČKY LZE ČERPAT DO KONCE ZÁŘÍ 2017.

Předchozí 1 2 3 4 5 Následující