Balíček 10 strojová lymfatická masáž

Na co je lymfatická masáž. Umožňuje efektivní ošetření míst, na kterých se v tkáni nashromáždil tuk, odpady nebo tekutiny. Masáž tlakovými vlnami aktivuje lymfatický systém a zlepšuje tok lymfy. Dochází k detoxikaci organismu, což je nutný předpoklad pro boj s celulitidou a nadváhou. Lymfatická masáž celkově se zlepšuje zdravotní stav. Výborná terapie pro oteklé a unavené nohy, prevence vzniku křečovým žilám. Slouží jako základ pro všechny další procedury na formování postavy, jelikož uvolněné tuky odchází z těla právě lymfatickým systémem.

Jak probíhá procedura. Přístroj PNEUVEN masíruje tlakovými vlnami. Je velmi příjemnou a pohodlnou metodou, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém. Přístroj samočinně vykonává "mechanickou lymfatickou drenáž". Masážní manžety se v pravidelných intervalech naplňují a vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírována spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tělo se očišťuje.

Pravidelnost ošetření. Zpočátku se doporučuje docházet na ošetření 2x – 3x týdně po dobu 1 měsíce, poté stačí na udržení 1x za týden až 1x za měsíc. Intenzivní kúru je vhodné opakovat 2x ročně. Pokud se chystáte na proceduru na odbourávání tuku, je vhodné jít den předtím na lymfatickou masáž, tím se výrazně zvýší účinek.

Jak podpořit účinky ošetření. Lymfatický systém se dá podpořit pitným režimem: minimálně 2,5 – 3l vody a neslazených čajů denně, v den ošetření ještě +0,5l. Dále Vám zde doporučíme kompresní silonky, čistící čaje a další vhodné věci pro zvýšení efektu.

 

Zpět