Tak na co ještě čekat? Buďte krásná, buďte svá.

Co je to kavitace. Kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce, která  je rychlá, zcela bezbolestná a přesto velmi efektivní. Výsledky jsou viditelné už po prvním ošetření (obvykle 3 – 6 cm) Podle klinických studií  je tento způsob odbourávání tuků bezpečný, účinný a trvalý. Po  několika ošetření budou dosaženy podobné výsledky,  jako při klasické liposukci. Neomezuje klienta v běžných denních aktivitách.

Jak kavitace funguje. Náš přístroj VACaVITE™ Prestige používá spojení vakua a nízkofrekvenčního ultrazvuku. Ultrazvukové vlny odbourávají přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Odbouraný tuk je pak přirozeně odveden lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Efekt je tak trvalý a tuk se již zpátky do tkáně nevrací. Vakuum navíc pomáhá odvodu tuků z těla a působí na lepší vzhled pokožky.

 

Četnost ošetření je individuální a liší se dle přání klienta. Ideálně by se léčba měla opakovat jednou za 2 týdny, 3x-6x po sobě (poté následuje půlroční pauza). Během dvoutýdenní pauzy je vhodné jít alespoň 1x týdně na přístrojovou lymfatickou masáž na rozproudění lymfatického systému a 1x na LPG Cellu M6 na podpoření účinku kavitace a zpevnění pokožky, tak se dá dosáhnout největší efektivity a nejviditelnějších výsledků.

 

Před ošetřením je nutné dodržovat pravidelný pitný režim - klíčová součást léčebné kůry a to před i po ošetření. Je nutné vypít minimálně 2,5 - 3 litry vody denně, aby se odbouraný tuk mohl jednoduše odplavit močí. Zároveň podstoupit minimálně 1x před kavitací lymfatickou masáž, aby byl zajištěn odvod tuků z těla. 4 hodiny před ošetřením nejíst nic těžkého. Ošetřovaná část těla je masérkou přeměřena a označena. Poté je na vyznačenou partii aplikován gel a neustálými pohyby je ultrazvukovou hadicí provedeno ošetření.

 

Kontraindikace: rakovina, epilepsie, cukrovka, vážné onemocnění ledvin nebo jater, vysoký cholesterol, kožní onemocnění, srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze, kovové implantáty v těle, cévní poruchy nebo arteroskleróza, těhotenství, menstruace, osoby užívající léky proti srážlivosti krve, zelený oční zákal

Zpět