Na co je Radiofrekvence  vhodná?

Mezi hlavní indikace radiofrekvenční lipolýzy patří:

  • redukce celulitidy

  • tvarování postavy, redukce tuku v problematických partiích - vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, podbradek, oblast obličeje, horní končetiny, oblast kotníků a jiné

  • vypnutí pleti

  • vyhlazení kůže po operativní liposukci

  • léčba strií

Radiofrekvenční liposukce, též nazývaná bezbolestná liposukce, je moderní neinvazivní neoperativní metoda, při které dochází pouze k dotyku hlavice radiofrekvenčního přístroje s ošetřovaným místem, kožní kryt není narušen. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá tukové buňky. Ty se začnou smršťovat a vyplavují svůj obsah, který je přirozeně odbourán lymfatickým a cévním systémem.  Tato metoda má skvělý léčebný efekt i na hluboko uloženou celulitidu. Zároveň má vynikající vliv na vypnutí a vyhlazení pokožky.

V našem centru používáme nejmodernější přístroj  TriPollar APOLLO, který má světový patent na tripolární radiofrekvenci. Tato jedinečná technologie jako jediná selektivně elektricky zahřívá jak povrchové, tak hluboké podkožní vrstvy, zabraňuje zahřívání jiných tkání a dosahuje nejrychlejších a nejlepších klinických výsledků, viditelných již od prvního ošetření.
Tento způsob zaručuje pro klienta velmi příjemný průběh ošetření, ale současně vysokou efektivitu.

 

 Jak vlastní zákrok probíhá?

Ošetření probíhá bez nutnosti anestezie, bez hospitalizace, po výkonu nejsou nutná žádná fyzická omezení, nenosí se kompresní prádlo, není zde riziko vedlejších účinků. Klient se ihned po zákroku vrací k běžnému dennímu režimu, může chodit do práce i sportovat. Zákrok podle potřeby opakuje za 1 týden. Obvykle postačí tři až osm sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje odbourání a vyplavení destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnů po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje. Metodu je možné provádět během celého roku.

 

Kontraindikace

Ošetření se neprovádí u klientů s metabolickým onemocněním, onemocněním jater a ledvin, během těhotenství a kojení, u jedinců s kovovými implantáty a nádory, HIV, záněty či kožními výsevy v místě aplikace.

 

Zpět