Masáže

Klasická masáž 

Klasickou masáž si můžete dopřát téměř kdykoliv, jedná se o úžasný způsob relaxace.

Masáž pomáhá při léčení nežádoucích stavů, jako je stres, bolesti hlavy, nespavost či problémy s pohybovou soustavou. Příznivě také působí na krevní a lymfatický oběh a zaručuje regeneraci a lepší obranyschopnost organismu. Dokáže ulevit od bolesti zad a předejít tak vážnějším stavům.

 

ABS masáž

Anti-blok systémová masáž je soubor hmatů, které vám pomohou bezvadně odstranit problémy zejména v oblasti křížové, SI kloubu, lopatek a krční páteře. 

ABS masáž je účinná při uvolňování zatuhlého svalstva, čehož je docíleno poměrně razantními, ovšem velmi efektivními technikami. ABS masáž tedy není relaxační, ale o to více vám pomůže zbavit se vašeho trápení.

 

Ruční lymfatická masáž

Provádí se za účelem detoxikace nebo i při prevenci a péči o celulitidu. Dále dokáže výrazně redukovat otoky a pomoci těžkým a unaveným nohám. Velmi pozitivní účinek je také zrychlení metabolismu, tedy i efektivnější odbourávání tuků. A v první řadě nemůžeme zapomenout na zlepšení imunitního systému.

Pozitivních účinků lymfatické masáže je opravdu hodně J. Doporučujeme začít celotělovou dvouhodinovou a poté klidně doplnit přístrojovými.

 

Indická masáž hlavy a šíje

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Ženy v Indii praktikují tuto masážní techniku za účelem zlepšení kvality a růstu vlasů a děti ji dostávají od svého narození každý den za účelem dobrého zdraví.

Tato masáž ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Indická masáž hlavy a šíje je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje řadu dalších bolestí.

 

Medová detoxikační masáž

Detoxikační masáže medem jsou staré a ověřené postupy léčitelství, které málem upadly v zapomnění. Masáže medem pomáhají při stresu, chronických nemocech či nezdravém životním stylu.

Při medové masáži dochází k odstraňování hluboko uložených toxinů z těla a ty potom „vyplavou“ na povrch kůže a jsou zcela jasně vidět. Během masírování se na kůži usazují a vypadají jako žvýkačka – podle druhu usazenin světlého nebo tmavšího zbarvení.

 

Kokosová masáž s peelingem

Přinášíme Vám další uvolňující rituál, který rozmazlí celé Vaše tělo a nenechá v klidu ani chuťové pohárky. Přeneste se do exotických krajů a vychutnejte si i v chladném počasí úžasně relaxační masáž s vůní kokosu.

Čeká Vás peelingová masáž – přímo před Vámi namícháme peeling z čistého kokosu a vysoce kvalitního Bio kokosového panenského oleje lisovaného za studena a poté si užijete masáž zad a nohou – Bio kokosový olej je dále použit při masáži těchto partií, které patří k těm nezatěžovanějším.

 

Zábaly