Délka ošetření

Jednoho ošetření metodou kativace trvá okolo 45 minut. I po tak krátké době je však výsledek ihned viditelný a je trvalý. Navíc můžete po ošetření odejít a věnovat se denní rutině. Ošetření Vás tak nijak neomezí. Navíc je pociťováno jako příjemná hřejivá masáž, což je obrovský rozdíl oproti nepříjemné chirurgické liposukci.

Jak často

Četnost ošetření je individuální a liší se dle přání klienta. Ideálně by se léčba měla opakovat jednou za 2 až 3 týdny a během této doby je vhodné jít alespoň 1x týdně na přístrojovou lymfatickou masáž na rozproudění lymfatického systému a 1x na LPG Cellu M6 na podpoření stálého odbourávání tuku a zpevnění pokožky. Dosáhne se tak největší efektivity a nejviditelnějších výsledků.

Příprava

Před ošetřením je nutné dodržovat pravidelný pitný režim, která je klíčovou součástí léčebné kůry před i po ošetření. Je nutné vypít minimálně 2,5 - 3 litry vody denně, aby se odbouraný tuk mohl jednoduše odplavit močí. Zároveň doporučujeme podstoupit minimálně 1x před kavitací lymfatickou masáž, aby byl zajištěn odvod tuků z těla.

Během ošetření

Ošetřovaná část těla je masérkou přeměřena a označena. Poté je na vyznačenou partii aplikován gel a neustálými pohyby je ultrazvukovou hadicí provedeno ošetření.

Po ošetření

Po proceduře kavitace je klientovi zajištěn 20 minutová drenáž napomáhající odvodu tuku z těla. Poté je klient opět přeměřen. Dále je potřeba dodržovat pitný režim. K stimulaci odvodu tuků z těla také doporučujeme zvýšenou fyzickou aktivitu a následovné lymfatické masáže.

Kontraindikace

Kavitaci, nebo-li ultrazvukovou liposukci, není možné provádět osobám, kterým je diagnostiková rakovina, epilepsie, cukrovka, vážné onemocnění ledvin nebo jater, vysoký cholesterol, kožní onemocnění, srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze, kovové implantáty v těle, cévní poruchy nebo arteroskleróza, těhotenství, menstruace, osoby užívající léky proti srážlivosti krve.

Kavitace - liposukce ultrazvukem

  • Kavitace - liposukce ultrazvukem
  • Kavitace - liposukce ultrazvukem
  • Kavitace - liposukce ultrazvukem