Jaké je ošetření liftmassage?

LiftmassageTM je velice uvolňující a příjemná, pomůže Vám se cítit svěže a odpočatě. Intenzita vibrací je programovatelná, kosmetický odborník přizpůsobí Vaše sezení dle Vaší potřeby a stavu pleti.

Jaké jsou rozdíly mezi LiftmassageTM, injekcemi, plastickým liftingem a elektrostimulací?

Na rozdíl od technologie Liftmassage ostatní procesy, které zmiňujeme, neléčí. Původ stárnutí pleti a v některých případech i elektrostimulace může zdůraznit výraz linií a vrásek. A jak jistě víte, lifting je velice traumatizující pro Vaši pleť i obličejové svalstvo, které nepřirozeným způsobem necháte povytáhnout. Tato procedura vyžaduje celkovou anestesii a několik týdnů pro celkové zotavení. Botulinové injekce paralyzují svaly pro hladší efekt a tím tak zamrazují celkový výraz tváře. Tím Vás tyto injekce okrádají o přirozený a osobitý výraz obličeje.

Je liftmassage přírodní?

Liftmassage je velice efektivní a ne agresivní metoda. Přirozeně zvyšuje mladistvý potenciál pleti, bez triků skalpele a nebezpečných toxických přísad.  Skutečné přísady pro krásný, mladistvý vzhled musí být 100% přírodní, jelikož nezasahují do Vás. Lift technologie stimuluje tkáně správným způsobem, jakým mají být stimulovány a výsledkem je, že je Vaše pleť hladká, zářivá a bez vrásek. Váš mladistvý vzhled je obnoven bez ztráty přirozeného výrazu nebo změněných rysů.

Působí liftmassage také na muže?

I muži jsou vystaveni stejným negativním vlivům životního prostředí jako ženy. Proto jsou i muži zasaženi viditelnými známkami stárnutí. Liftmassage je doporučena pro muže k vyhlazení linií a vrásek, zmírnění tzv. dvojité brady, navrácení pevnosti a pružnosti plet. Liftmassage zároveň léčí i problémy otoků očního okolí.

Výsledky výzkumu účinnosti Liftmassage

92 % žen, které podstoupily tuto proceduru, si přálo v léčbě pokračovat.

Byla provedena studie na vybraných dobrovolnících ve věku od 36 do 55 let, jejichž pleť vykazovala klinicky prokázáné znaky stárnutí a povolení. Léčba přístrojem  zahrnovala tři ošetření týdně po dobu čtyř týdnů, následovala dvě ošetření týdně po dobu dalších čtyř týdnů. Byla ošetřována vždy jej jedna polovina obličeje, aby byla k dispozici kontrolní oblast a aby byly vyloučeny difúzní jevy. Hodnotily se klinické a fyzikální aspekty. Měření bylo provedeno  před začátkem procedury, po čtvrtém týdnu, po osmém týdnu a nakonec dva týdny po skončení léčby.

DOPLNIT OBRAZKY

J. Revuz a Coll: Nouvelles Dermatologiques, 2002; 21: 335-342 (n=24)
Effets cliniques et histologiques de l’appareil Lift 6® utilisé dans le vieillissement cutané.
(Klinické a histologické účinky přístroje Lift 6® v péči o pleť).

Po osmitýdenní léčbě:

  • Došlo ke značnému zlepšení všech klinických parametrů na té polovině obličeje, která byla ošetřována, v porovnání s kontrolní oblastí. Toto zlepšení vydrželo i nadále a začalo být skutečně nápadné až dva týdny po skončení léčby. Konkrétně kritérium povadlosti pleti vykázalo časem významné zlepšení.
  • Pleť 80 % žen byla pevnější a 96 % žen mělo hladší pokožku, hebkou na dotek.