Je tato metoda novinkou?
Metoda LPG je používána již více než 15 let; ošetření se počítají v řádech milionů a s každým uplynulým dnem desítky tisíc žen cítí blahodárné účinky této procedury.

Je tato metoda bezbolestná?
Toto ošetření je vždy sestaveno individuálně a je přizpůsobeno citlivosti kůže každého klienta. Tato procedura je vždy bezbolestná.

Pomáhá tato procedura při redukci váhy?
Metoda Endermologie působí jak na celulitidu, tak i na  kvalitu a vnější vzhled pokožky; doprovodným jevem může být i určité snížení váhy.

Dá se  touto metodou nahradit dieta?
Dočasná a citlivě sestavená dieta vám pomůže udržet zdravou váhu. Endermologie efektivně působí na celulitidu, tvar těla a jeho objem.

Je tato metoda efektivnější než sport?
Sport je samozřejmě velmi prospěšný, ale nedá se s jeho pomocí účinně bojovat s projevy celulitidy. Proto se doporučuje jej kombinovat s ošetřením Endermologie.

Dá se  touto metodou nahradit  liposukce?
Liposukce je určena k odstranění nadbytečného objemu, ale nemůže vyřešit problém celulitidy a vzhledu pokožky. Z toho vyplývá, že metoda Endermologie je vynikajícím doplňkem plastické operace.

 

Byly výsledky dosažené pomocí této metody ověřeny vědecky?
Výsledky získané na základě využití metody LPG byly potvrzeny mnoha vědeckými studiemi předních evropských a amerických univerzit.

Reference

Když mají známé světové celebrity, které dbají o své zdraví a krásu, problém s nevzhlednými tukovými polštářky a celulitidou a chtějí si uchovat své sexy křivky se vždy obrátí na lipomassage. Pro muže i ženy je lipomassage cíleným ošetřením pro dosažení ideální postavy.

“Claudia Schiffer si udržuje své tělo supermodelky za použití Lipomassage od Endermologie”
“Coleen McLoughlin nedávno odhalila, že je fanoušek endermologie – ošetření odbourávajícího celulitidu”.
“Aby ochránila to “co” jí přineslo slávu, Jennifer Lopez praktikuje jogging, jí zdravě a obrací se na Endermologie® ”
“I to nejkrásnější tělo potřebuje pomoci při řešení celulitidy, Elle Macpherson si zvolila Lipomassage od Endermologie”