Vlivy na kvalitu pleti

Základními faktory pro zdravě vypadající pleť je vyvážená výživa, pravidelná hydratace, používání ochranných faktorů před UV zářením. Všechny tyto faktory přispívají, aby pleť vypadala zdravě. Navzdory těmto opatřením je stárnutí pleti nevyhnutelné. Každý den je Vaše pleť vystavena nepříznivým vlivům okolního prostředí. Slunce, mráz, znečištěné ovzduší. A také vlivům vnitřním. Stres, kouření, nesprávný stravovací a pitný režim, hmotnostní výkyvy, spánkový deficit.

Stárnutí pleti

Po 30. roce se začínají objevovat první vrásky. Zpomaluje se tvorba kolagenu a elastinu uvnitř pokožky, která pak ztrácí svou pružnost, hydrataci, tonus. Tonus pozbývají i mimické svaly ve tváři, vadnou. Tím je zpomalena cirkulace lymfy, která stagnuje a tvoří kruhy až váčky po očima, či prosákne obličej celý. Lymfa tak dostatečně neodvádí toxické zplodiny metabolismu buněk hromadí se v podkoží. Tvář a pleť stárnou rychleji.

LiftmassageTM metoda Endermologie od francouzské společnosti LPG Systems

LiftmassageTM je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

Příjemná a relaxační LiftmassageTM je mimořádně účinná. Podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.

Cosmecanique® - Liftmassage

Žádné kosmetické přípravky ani elektrické metody, ale Cosmecanique® - Liftmassage otřásl postavením  všech doposud známých technik, které jsou ke dnešnímu dni využívány v salónech krásy. Zaměřuje se na ty části pleti, na kterých smí být využito mechanického působení. Výsledky mluví za vše již po prvním ošetření. Po dalších ošetřeních dochází k maximálnímu efektu face-liftingu a přirozenému odstranění všech nedostatků, kontury obličeje jsou znovu vykresleny a vrásky jsou redukovány.

Již za tak krátkou dobu jako jsou 4 sezení, můžete očekávat liftingový efekt.

Omlazení obličeje

  • Face-lifting
  • Face-lifting
  • Face-lifting
  • Face-lifting
  • Face-lifting