Radiofrekvenční technologie TriPollar

 

Tělo

Modelace těla a redukce celulitidy - RF technologie TriPollar selektivně zvyšuje teplotu tukových buněk zároveň v hlubokých i povrchových vrstvách. Tím se urychluje metabolismus a uvolňování tekutého tuku z tukových buněk, který odvádí škodlivé látky z kůže. Dochází k pročištění a regeneraci i hlubokých podkožních vrstev. Po ošetření a uvolnění tekutého tuku tukové buňky zmenší svůj objem a pokožka se přibliží svému původnímu stavu - výskyt celulitidy je zredukován nebo eliminován.

Obličej

Modelace obličeje, odstranění vrásek - Radiofrekvenční energie technologie TriPollar proniká vrstvami pokožky a selektivně zahřívá její tkáň a extracelulární matrix v níž jsou kolagenová vlákna uložena. Lokální zahřívání způsobuje jejich okamžité smršťování a zároveň zrychluje metabolismus fibroblastů, které rychleji vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna.

Celá kůra obsahuje 3-8 ošetření. Po ošetření se během dvou dnů nedoporučuje jíst žádné potraviny s vysokým obsahem tuků a cukrů a pít alkoholické nápoje. Naopak je vřele doporučováno pít velké množství vody (neslazené, bez umělých sladidel a ne minerálky).

Během radiofrekvenčního ošetření a 7 dní po něm není možné absolvovat jinou proceduru zaměřenou na zeštíhlení bez předchozí konzultace s ošetřujicím (ošetření LPG je doporučeno po 2 dnech a lymfatické masáže ihned).

Doporučuje se, aby klienti jednou za 8 týdnu po posledním ošetření podstupovali udržovací ošetření.