Kavitace - liposukce ultrazvukem

Kavitace - liposukce ultrazvukem

Kavitace způsobila revoluci ve formování postavy. Přináší výsledky jako klasická liposukce, ale je bez operace, bandáží a dlouhé rekonvalescence. Jedná o rychlý, bezbolestný a hlavně neinvazivní způsob odbourání tukových polštářků. Po jednom sezení ztratíte 3 až 6 cm tuku a výsledek je trvalý.

Lipomassage - tvarování postavy

Lipomassage - tvarování postavy

Lipomassage je metoda tvarování postavy BEZ OPERACE pomocí přístroje Cellu M6, který je absolutní světovou špičkou v odstraňování celulitidy a nadváhy.Zabere tam, kde dieta a cvičení ne.Za pouhých 6 sezení dosáhnete zeštíhlení a zpevnění na místech, kde chcete. Příjemná a absolutně bezbolestná metoda.

IPL Anthelia

Intenzivní pulsní světlo

Intenzivní pulsní světlo je účinná technologie, která využívá blahodárného působení světelného záření na kůži a podkoží.

Radiofrekvence Apollo

Radiofrekvence Apollo

Tripolární radiofrekvence představuje jemnou a ohleduplnou alternativu k plastickým operacím.

Zábaly a masáže

Zábaly a masáže

Speciální programy na odstranění celulitidy a zpevnění pokožky pomocí speciální kosmetiky, které jsou součástí komplexní péče o tělo. Jsou maximálně relaxační a přitom velmi účinné.

Omlazování pleti

Speciálně vyvinutá metoda endermologie pro péči o pleť v oblasti tváře krku a dekoltu, která zpomaluje proces stárnutí pleti. Je neagresivní, přirozená, relaxační a přitom mimořádně účinná.

Masáže pro těhotné a děti

Masáž budoucích maminek se provádí v leže na boku nebo na zádech. Vyškolená, zkušená masérka uvolní budoucí mamince lopatky, šíji, bedra a ramena. K posílení imunity a odstranění napětí a nervozity u dětí slouží dětská masáž, která trvá 30 minut. 

Lymfatické masáže

Umožňuje efektivní ošetření míst, na kterých se v tkáni nashromáždil tuk, odpady nebo tekutiny. Masáž tlakovými vlnami, která aktivuje lymfatický systém, zlepšuje tok lymfy a tím dochází k detoxikaci organismu, což je nutný předpoklad pro boj s celulitidou a nadváhou, Po použití jsou nohy výborně prokrveny a pokožka na stehnech a hýždích je znatelně pevnější. Celkově se zlepšuje zdravotní stav.

Pedikůra 

pdk

Vaše nohy Vás nosí celý život a pedikúra je tou nejlepší cestou, jak jim dopřát péči, jakou si zaslouží. Nechejte se hýčkat a užijte si pocit hebkých a odpočatých nohou..